Цензор.НЕТ

29.10.18 23:01

У Держбюро розслідувань оголосили конкурси на 103 посади

Оголошено конкурси на 103 посади в Державному бюро розслідувань, з них 61 - до центрального апарату, 42 - у сім територіальних управлінь ДБР.

У Держбюро розслідувань оголосили конкурси на 103 посади

Зокрема, ДБР оголошує набір на 65 посад слідчих: 39 - до центрального апарату та 26 - у територіальні управління, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Це посади, які залишилися вакантними після першої хвилі конкурсного відбору", - зазначив Директор ДБР Роман Труба, додавши, що оголошення нових конкурсів не вплине на початок відкриття проваджень.

Документи можна надсилати поштою або приносити особисто за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15 (Державне бюро розслідувань). Термін подачі документів - з 29 жовтня по 24 листопада включно.

Також в ДБР вже триває конкурс на 74 посади державних службовців у семи територіальних управліннях. Кандидати можуть подавати документи до 2 листопада включно.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - новий правоохоронний орган, створений для розслідування злочинів (зокрема корупційних, а не підслідних НАБУ) чиновників, суддів, співробітників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, екс-президентів і членів уряду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики