Цензор.НЕТ

29.10.18 23:32

Співачка Приходько заявила, що залишає сцену і йде у політику в команду "Батьківщини"

Співачка Анастасія Приходько заявила, що залишає велику сцену і йде у політику в команді "Батьківщини".

Співачка Приходько заявила, що залишає сцену і йде у політику в команду "Батьківщини"

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Вона зазначила:  "Шaновні друзі! Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені нелегко. Останні роки, після численних відвідувань прифронтової зони і спілкування з нашими героями я зрозуміла, що моє покликання допомагати цим людям всім, чим я можу. Допомагати не лише своєю творчістю, але реальними справами.

Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним. І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України.

Всі свої рішення я завжди ретельно обмірковую і приймаю свідомо. Саме так, і не інакше, я свідомо вирішила розірвати всі контракти в Росії і повернутися в Україну. Саме тaк, свідомо я відмовилася там від всіх своїх нагород і преференцій. Також свідомо я стала вивчати українську мову і допомагати нашим хлопцям на фронті як волонтер. І, звичайно, свідомо подала позов проти Адміністрації Президента України захищаючи свою честь і гідність.

Тепер прийшов час усвідомлено зробити перший крок в своєму політичному житті. Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія "Батьківщина"? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями. Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів призведе до процвітання нашої Батьківщини.

І найголовніше, я знаю, що саме в цій команді я можу реалізувати свій потенціал політика. Я сподіваюся на вашу підтримку і в майбутньому, і вірю, що якщо мені довірять стати народним депутатом України, то разом з усіма вами і нашою командою ми зможемо змінити Україну так, що станемо не тільки географічним центром Європи, а й центром нового європейського життя".

Нагадаємо, в інтерв'ю Цензор.НЕТ, на запитання, чи є табір, до якого б Ви точно ніколи не пішли, Приходько відповіла:

- "Опозиційний блок". "БЮТ", найімовірніше. Я, напевно, боюся людей, які протягом тривалого часу вже при владі. Напевно, не піду до людей, які вже по 20 років сидять у парламенті. Треба йти до молодих.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики