Цензор.НЕТ

30.10.18 08:20

Операція "Вірний Патріот": США розмістять на кордоні з Мексикою 5200 озброєних солдатів

Глава Північного командування Збройних сил США і командування повітряно-космічної оборони Північної Америки генерал Терренс О'Шонессі на прес-конференції, присвяченій ситуації на південному кордоні США, заявив, що Пентагон використовуватиме інженерний корпус Сухопутних військ на кордоні, зокрема для "будівництва стіни, бар'єрів, що перекривають проїзд транспортним засобам, і огороджень".

Операція "Вірний Патріот": США розмістять на кордоні з Мексикою 5200 озброєних солдатів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми розміщуємо також три вертолітні роти середнього класу, оснащені новітніми технологіями. Вертольоти забезпечать прибуття співробітників Митної та прикордонної служби США (МПС) у важкодоступні місця. Крім того, ми розмістимо підрозділи військової поліції і стратегічний повітряний транспорт. На цей момент три літаки C-130 і C-17 готові доставити персонал МПС у будь-яке місце і час. Ми також розгорнули медичні пункти", - заявив Терренс О'Шонессі.

Від також додав, що на південно-східному кордоні США розгорнуто 35 кілометрів переносних дротяних загороджень і в наявності є достатня кількість, щоб убезпечити ще 240 кілометрів.

"До кінця тижня ми розмістимо 5200 військовослужбовців на кордоні, - зазначив Терренс О'Шонессі. - Це на додаток до 2092 солдатів Національної гвардії".

За словами Терренса О'Шонессі, у рамках операції "Вірний Патріот" військовослужбовці будуть розміщені на кордоні зі зброєю.

Глава Митної та прикордонної служби Сполучених Штатів Кевін Макалінан під час прес-конференції заявив, що його відомство відстежує пересування двох груп іммігрантів, які зараз перебувають на території Мексики.

Він зазначив, що ті, хто спробують незаконно перетнути кордон, "будуть арештовані, і щодо них застосують закони Сполучених Штатів". Водночас, за словами Кевіна Макалінана, "тим, хто прагне отримати притулок у пункті пропуску через державний кордон, уряд Мексики вже запропонував надати захист і дозвіл на роботу".

Кевін Макалінан також додав, що люди, які тікають від насильства у своїх країнах, вже перебувають у безпеці. "Якщо ви є економічним мігрантом, який прагне приєднатися до членів сім'ї в Сполучених Штатах, вам слід повернутися додому і подати заяву на отримання відповідної візи", - зазначив глава Митної та прикордонної служби.

Глава МПС також зазначив, що його відомство і Міністерство внутрішньої безпеки США минулого року розглянули понад 38 000 заявок на отримання притулку в Сполучених Штатах, і "немає ніякої користі від участі у великій групі".

За словами голови Митної та прикордонної служби США, на південно-східному кордоні США була проведена перевірка всіх 26 пунктів пропуску.

"Підготовлено ​​1000 Співробітників МПС, зокрема 250 співробітників правоохоронних органів тактичного призначення і фахівців у галузі мобільного реагування, які навчені для непередбачених обставин, включно з контролем над заворушеннями".

Для забезпечення контролю між пунктами пропуску через державний кордон США найнято додатково 830 осіб, заявив Макалінан, "серед них 140 спеціальних агентів і 385 членів мобільних команд".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики