Цензор.НЕТ

30.10.18 11:11

П’ять бізнес-асоціацій висловилися на підтримку реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в Дніпрі

У п’яти авторитетних бізнес-асоціаціях висловилися на підтримку комплексного оновлення злітно-посадкової смуги Дніпровського аеропорту.

Відповідні листи до Адміністрації Президента України та мера Дніпра Бориса Філатова надіслали Торгово-промислова палата України (Ukrainian Chamber of Commerce and Industry), регіональне представництво у Дніпропетровській області Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (International Chamber of Commerce, ICC Ukraine), Європейська бізнес асоціація (EBA, Дніпровський офіс), IT Ukraine Association та IT Dnipro Community.

В організаціях переконані, що наявність ефективних повітряних воріт у Дніпрі покращить діловий клімат, допоможе залучити інвесторів, створити нові робочі місця та розвивати ІТ-індустрію.

Також лобістами питання реконструкції дніпровського летовища є, зокрема, міністр інфраструктури Володимир Омелян і голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Як відомо, злітно-посадкова смуга Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" належить державі. Петиція на сайті Президента України щодо реконструкції смуги летовища зібрала вже близько 21 тис. голосів. Також, за попередньою інформацією, у проекті держбюджету на 2019 рік для оновлення злітно-посадкової смуги заклали 1,3 млрд грн.

Водночас за осучаснення терміналу дніпровського летовища готовий взятися відомий український бізнесмен Олександр Ярославський.

П’ять бізнес-асоціацій висловилися на підтримку реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в Дніпрі 01
П’ять бізнес-асоціацій висловилися на підтримку реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в Дніпрі 02
П’ять бізнес-асоціацій висловилися на підтримку реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в Дніпрі 03
П’ять бізнес-асоціацій висловилися на підтримку реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в Дніпрі 04
П’ять бізнес-асоціацій висловилися на підтримку реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в Дніпрі 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики