Цензор.НЕТ

30.10.18 11:38

4 роки працюю в Італії і спілкуюся з простими людьми. Багато прямо кажуть: "Коли нас Путін уже забере", особливо люди похилого віку, - співачка Циганова

Співачка Віка Циганова, яка підтримала окупацію Криму та війну на Донбасі, переконує російських громадян, що "в Європі простим смертним значно сильніше закручують гайки", ніж у Росії.

4 роки працюю в Італії і спілкуюся з простими людьми. Багато прямо кажуть: "Коли нас Путін уже забере", особливо люди похилого віку, - співачка Циганова

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Аргументи і факти".

"Мене так батьки виховували. Я, коли була маленькою дитиною, співала патріотичні пісні "Величезне небо одне на двох" тощо. У мене тато був офіцером, і я просто виросла на таких піснях і на народних. Мільйон переглядів, звичайно, радує. Думаю, що це тільки початок. Буде ще більше. Це означає, що є люди, які дивляться з тобою в одному напрямку і мають до Росії високі почуття. Найдивовижніше, що ця робота має підтримку й на Заході. Тому з'являється настрій, що все буде добре. У людей з'являється бажання приїхати в Росію, побачити все на власні очі, розібратися. У Росії цього року відбувся чемпіонат світу з футболу. Багато людей побачили справжню Росію, скуштували її кухню, доторкнулися до її культурі. Це ж чудово! Наша країна змінюється - стає добрішою, відкритою. Я вже 4 роки працюю в Італії і близько спілкуюся з простими людьми. Багато прямо кажуть: "Коли нас Путін уже забере". Особливо літні люди", - запевняє Циганова.

Вона заявила, що так висловлюються італійські старики. "В італійському селі поруч зі студією Челентано, де я працюю, живуть прості люди. І вони іноді таке кажуть", - запевнила співачка.

Говорячи про агресію РФ на Донбасі, Циганова заявила, що "я протягом останніх 20 років їжджу в ці регіони".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики