Цензор.НЕТ

30.10.18 13:23

Терористи використовують лазерну зброю в районі розведення сил у Станиці Луганській, - СЦКК

Збройні формування Російської Федерації вкотре зірвали мирний процес на ділянці розведення сил і засобів у Станиці Луганській.

Терористи використовують лазерну зброю в районі розведення сил у Станиці Луганській, - СЦКК

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ООС у Facebook, про це повідомляє українська сторона СЦКК.

"29 жовтня, бойовики відкрили вогонь на ділянці розведення у Станиці Луганській. Підступною кулею поранено військовослужбовця зі складу Об'єднаних сил. Своїми діями збройні формування Російської Федерації вкотре зірвали мирний процес на ділянці розведення сил і засобів у цьому районі", - йдеться в повідомленні.

У СЦКК також зазначили, що військовослужбовці останнім часом повідомляють про ознаки використання бойовиками лазерної зброї на цій ділянці, додавши, що факти застосування таких засобів у районі Станиці Луганської вже фіксувалися спостерігачами СММ ОБСЄ: "Перебуваючи біля передової позиції Збройних сил України, приблизно за 300 м на північ від моста у Станиці Луганській, протягом близько 10 хвилин спостерігачі бачили синє світло, що миготіло кожні кілька секунд приблизно за 800 м на південь. Член збройних формувань у Луганську повідомив Місії, що збройні формування застосували лазерне обладнання (звіт СММ ОБСЄ від 05.10.2018)".

"Очевидною метою чергової провокації окупантів є зрив розведення сил і засобів сторін у цьому районі та продовження використання зайнятих ними позицій у своїх злочинних намірах, зокрема - із застосуванням озброєнь та заборонених засобів ведення війни", - додали в СЦКК.

Терористи використовують лазерну зброю в районі розведення сил у Станиці Луганській, - СЦКК 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики