Цензор.НЕТ

30.10.18 14:18

Після посилення військової присутності України в Азовському морі ситуація в регіоні змінилася: ми це помітили відразу, - Наєв

Ситуація на Азовському морі змінилася після того, як Україна посилила військову присутність у регіоні. РФ поки не проводить в Азовському морі тривалий огляд кораблів, які прямують до українських портів.

Після посилення військової присутності України в Азовському морі ситуація в регіоні змінилася: ми це помітили відразу, - Наєв

Про це повідомив генерал-лейтенант, командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв в інтерв'ю "BBC News Україна", передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, на прохання оцінити поточну ситуацію в Азовському морі, після посилення української військової присутності, Наєв відповів: "Ситуація змінилася. РФ поки не проводить тривалий огляд кораблів, які прямують до українських портів. Ми це помітили відразу".

"Ми вже зміцнили фортифікації, зокрема мінно-вибухове загородження уздовж ділянок, які вважаються небезпечними для морського десанту. Постійно тренуємо всі сили, які захищають морське узбережжя, - так демонструємо свою рішучість", - додав він.

"Тут РФ проводить розвідку літаками. Але вони не заходять у нашу зону відповідальності - літають уздовж свого берега. Жодного разу в районі ООС (біля узбережжя Донецької області. - Ред.) не було випадку, коли корабель прикордонників ФСБ зупиняв українське або іноземне судно, яке прямувало до Маріуполя", - додав командувач ООС.

Водночас, за його словами, в штабі ОС не відкидають можливості спроб Росії пробити "коридор" до окупованого Криму, тому готуються й відпрацьовують взаємодію всіх військових сил.

"Ми і сьогодні враховуємо таку загрозу. Щоб її нівелювати, здійснюємо планування, відпрацьовуємо взаємодію всіх сил, зокрема й на морі. Тримаємо їх у постійній готовності. Є планові й раптові перевірки", - зазначив Наєв.

"Ситуація змінюється щомісяця. Не можна повністю щось прогнозувати, але за нашими прогнозами, цього року ми не очікуємо якихось широкомасштабних наступальних дій з боку ворога", - додав він, зазначивши, що станом на зараз зима на Донбасі очікується відносно спокійною.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики