Цензор.НЕТ

30.10.18 15:26

Політики взяли на озброєння екологічні гасла, - правозахисник

Створення протестних настроїв у прифронтовому Маріуполі на тему екології може бути банальним прагненням політиків заробити політичні дивіденди у виборчий період.

Політики взяли на озброєння екологічні гасла, - правозахисник

Про це в ефірі "112 Україна" повідомив правозахисник Василь Сметана.

При цьому, за словами правозахисника, популісти готові знищити промисловість Маріуполя в обмін на політичні перемоги. Як уточнює Сметана, у прифронтовому місті відбулася протестна акція у зв'язку з екологічною ситуацією якраз під час старту передвиборчої кампанії.

"Збирати людей "проти" завжди легше, ніж збирати людей "за". Насправді це те саме, що боротися проти створення робочих місць і проти взагалі роботи та падіння рівня життя. Тому що це містоутворювальні підприємства, тому що там, у тому ж Маріуполі, чверть населення залежить від підприємств. Відповідно, якщо завтра це виробництво буде зупинено або ще щось, люди просто втратять роботу, і ці протестні настрої одного характеру перейдуть у протестні настрої іншого характеру. Тому я вважаю, що хтось експлуатує і взяв на озброєння гасло екології", - заявив Сметана.

За словами правозахисника, екологічні гасла, як і будь-які інші протестні заяви, можуть озвучуватися різними партіями під час виборчої гонки.

"Протестні настрої… це боротьба за владу будь-якими методами, вони найлегші для вигодовування, скажімо так. Ці протестні настрої хтось штучно збирає. Маріуполь - прифронтове місто, невідомо хто і як це буде ще використовувати", - заявив правозахисник.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики