Цензор.НЕТ

30.10.18 20:44

Перегляд воєнної доктрини може зупинити процес вступу в НАТО, - Фріз про ініціативу Тимошенко створити "воєнний кабінет"

Перегляд воєнної доктрини може згорнути процес вступу України в НАТО.

Перегляд воєнної доктрини може зупинити процес вступу в НАТО, - Фріз про ініціативу Тимошенко створити "воєнний кабінет"

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз, коментуючи заяву лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

"Перегляд стратегії, що узгоджена з нашими партнерами в рамках СОБ та РНП є фактичним визнанням планів згорнути процес вступу до Альянсу у разі перемоги на виборах. І це викликає занепокоєння. Отже я сподіваюся на швидке роз’яснення змісту цієї провокативної заяви з боку політичних опонентів євроатлантичної інтеграції України", - сказала Фріз.

Вона підкреслила, що міжнародні партнери України наголошують на необхідності якнайшвидшого впровадження стандартів НАТО, зокрема технічних STANAG, з метою переходу на новий рівень відносин із Організацією Північноатлантичного договору. "Тому поставити під сумнів необхідність переходу на "повну сумісність" означає чітко заявити про відсутність планів вступу нашої держави в НАТО", - заявила Фріз.

У зв'язку з цим вона висловила занепокоєння з приводу "ймовірності повторення сценарію 2008 року, коли тодішній уряд України фактично відрікся від євроатлантичного курсу держави".

Як повідомлялося, Тимошенко 30 жовтня заявила, що створює свій воєнний кабінет.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики