Цензор.НЕТ

30.10.18 21:17

За 2017 рік вісім чиновників не подали обов'язкові декларації про доходи, - НАЗК

За інформацією Національного агентства України з питань запобігання корупції, вісім чиновників не подали електронні декларації про доходи за 2017 рік.

За 2017 рік вісім чиновників не подали обов'язкові декларації про доходи, - НАЗК

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні НАЗК.

"Під час здійснення контролю своєчасності подання декларацій було встановлено, що вісім посадових осіб не подали декларації після звільнення по 2017, а одна людина - щорічну декларацію за цей самий рік", - заявили в НАЗК.

У відомстві зазначили, що серед чиновників, які не дотримувалися вимог закону "Про запобігання корупції" - колишні аудитор одного з відділів Нацбанку, завідувач сектором Державної казначейської служби, фахівці окружного адміністративного суду, територіальних органів Мін'юсту, Пенсійного фонду, командири відділень ДСНС.

Крім того, в НАЗК заявили, що під час перевірки декларацій слідчого територіального управління Нацполіції в Чернівецькій області встановили ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (більш ніж 460 000 гривен).

У відомстві зазначили, що від початку року направили в правоохоронні органи 83 обґрунтовані висновки щодо ненадання декларацій чиновниками і 69 - щодо недостовірних відомостей у декларації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Національне агентство із запобігання корупції, яке фактично створено в 2016 році, серед іншого, здійснює перевірку декларацій, проводить моніторинг способу життя чиновників, посадових осіб, держслужбовців, суддів, прокурорів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики