Цензор.НЕТ

30.10.18 22:36

В Європі немає нових ракет США, але дедалі більше нових російських ракет, - Столтенберг. ВIДЕО

Генеральний секретар НАТО Столтенберг висловив занепокоєння зростанням кількості російських ракет, здатних нести ядерні боєголовки.

"В Європі немає нових ракет США, але дедалі більше нових російських ракет, - ракет, здатних нести ядерні боєголовки", - цитує Цензор.НЕТ заяву Столтенберга, опубліковану ресурсом Голос Америки.

Він зазначив, що в контексті розмови про Договір щодо ліквідації ракет середньої і малої дальності слід враховувати, що проблема полягає в розгортанні нових російських ракет.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про намір США вийти з договору з Росією про ракети середньої і малої дальності (РСМД). Трамп підкреслив, що Росія порушила умови цього договору, однак не вдавався в подробиці. У МЗС РФ його слова назвали шантажем, підкресливши при цьому, що реагувати на них зопалу не будуть.

Договір між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої і малої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом у Вашингтоні 8 грудня 1987 року під час радянсько-американського саміту. Учасники зобов'язалися не виробляти, не випробовувати та не розгортати наземних балістичних і крилатих ракет середньої (1000-5500 км) і малої (500-1000 км) дальності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики