Цензор.НЕТ

30.10.18 22:46

Росія намагалася організувати виступ представника "ЦВК ЛНР" на Радбезі ООН

Рада Безпеки ООН, яка зібралася у вівторок на відкриті слухання щодо ситуації на окупованих територіях Донбасу, відхилила пропозицію РФ заслухати представницю "ЦВК ЛНР" Олену Кравченко.

Росія намагалася організувати виступ представника "ЦВК ЛНР" на Радбезі ООН

Голосування з цього питання відбулося на початку засідання, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Один голос - "за", сім - "проти", сім - утрималися. Таким чином, пропозиція запросити пані Кравченко не була прийнята, оскільки не отримала необхідної кількості голосів", - зазначив головуючий на засіданні постпред Болівії при ООН.

Перед голосуванням представник Росії Василь Небензя заявив, що Кравченко мала представити "повну картину" про стан справ в Україні, і що засідання насправді зібрано не для розгляду ситуації на окупованих територіях Донбасу, а для "обговорення майбутніх виборів" у невизнаних формуваннях "ДНР/ЛНР" на сході України.

Водночас представник Швеції від імені групи ініціаторів засідання (Швеції, Нідерландів, Польщі, Великої Британії, США і Франції) зазначив, що виступ представника незаконних формувань "створить небезпечний прецедент" для роботи Ради Безпеки ООН. Крім того, він назвав незаконними заплановані вибори на окупованих територіях на сході України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики