Цензор.НЕТ

31.10.18 08:10

Наступного року понад 3,5 млн осіб в Україні потребуватимуть гуманітарної допомоги, - ООН

Наступного року понад 3,5 млн осіб в Україні потребуватимуть гуманітарної допомоги, а складна ситуація на тимчасово окупованих територіях призводить до значного зростання поширеності там інфекційних хвороб.

Наступного року понад 3,5 млн осіб в Україні потребуватимуть гуманітарної допомоги, - ООН

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це під час свого виступу на Раді Безпеки заявила заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер.

"Ризики інфекційних хвороб зростають через нестачу води, масштабні пошкодження лікувальних закладів, недостатній доступ до охорони здоров’я та вкрай низький рівень імунізації", - сказала Мюллер.

За її словами, наступного року понад 3,5 млн осіб в Україні потребуватимуть гуманітарної допомоги й захисту.

"Однак, фінансування гуманітарних планів дій упродовж минулих років постійно скорочувалося. Цьогорічний план гуманітарного реагування, на втілення якого необхідно було 187 млн дол., профінансовано лише на 32%. Цього недостатньо. Без адекватних коштів постачати продукти харчування, воду та засоби гігієни, а також забезпечувати охорону здоров’я й надавати іншу рятівну допомогу неможливо", - наголосила дипломат.

З огляду на це вона закликала донорів збільшити підтримку, "особливо з огляду на швидке наближення суворої української зими".

Як повідомлялося, у вівторок у Нью-Йорку відбулося відкрите засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в окупованих регіонах на сході України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики