Головна мета Путіна в Україні - "заморожений конфлікт", - Олланд

4768 68
Головна мета Путіна в Україні - "заморожений конфлікт", - Олланд

Президент Росії Володимир Путін найбільше прагне перетворити війну в Україні на "заморожений конфлікт", щоб контролювати цю територію.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо "Свобода", про це заявив колишній президент Франції Франсуа Олланд, виступаючи на конференції в університеті міста Монс у Бельгії.

"Бажання Володимира Путіна полягає в тому, щоб усі конфлікти, які були ним створені перейшли в стадію "заморожених". У Грузії, Молдові, а тепер ще й в Україні. Його мета – не допустити того, щоб українська влада мала контроль над своєю територією, аж до кордонів з Росією, включно із Кримом", – пояснив колишній французький лідер. Він також висловив впевненість, що "часткова вина й самої України" є в тому, що "боротьба з корупцією в Україні триває так довго, а також у нереалізації Мінських угод".

На питання студентів, чи є добрим "нормандський формат", Олланд відповів ствердно.

"Я провів багато годин у телефонних розмовах із Меркель, Путіним і Порошенком. Я не знаю достеменно, що ці консультації дали, але думаю, що вони дали принаймні одну річ: вівся діалог. А коли йде розмова, припиняються вбивства одних одними. Це і є і тодішньою, і нинішньою вигодою Нормандського формату", – вважає колишній лідер Франції.

Він пояснив, що "коли сепаратисти, підтримувані Росією, на Донбасі продовжували свій наступ, була нагальна потреба: домогтися припинення вогню, після чого відвести важке й легке озброєння". "У Мінську тоді гра велася між Володимиром Путіним, Петром Порошенком з одного боку, та мною і Анґелою Меркель, які були там для досягнення мети припинити вогонь. Путін хотів, щоб режим тиші був задіяний якомога пізніше, а Порошенко – якомога швидше. Врешті активна фаза війни була зупинена, але це не означає, що після Мінська були припинені загибелі військових", – вказав Олланд.

На початку жовтня Президент України Петро Порошенко відзначив колишнього президента Франції Франсуа Олланда однією з найвищих державних нагород України – орденом Свободи – "за визначний особистий внесок у підтримку суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, а також у справу протидії розгортання агресії на Донбасі та деокупації Криму".

Екс-президент Франції також був відзначений за його ініціативу разом з канцлером Німеччини створити "нормандський формат", який відкрив шлях до дипломатичних переговорів для досягнення миру на Донбасі.

Топ коментарі
+21 Маркиз
показати весь коментар
31.10.2018 10:06
+10 Вася Шевченко f77d76ba
главная цель путина в Украине - Украина!
(по кускам, истекающая кровью, обворованная манкуртами и оболганная иудами)
показати весь коментар
31.10.2018 10:06
+10 Олєкса Москаленко 7f040062
Головна ціль - проросійський маріонеточний режим в Україні.
показати весь коментар
31.10.2018 10:09