Польщі потрібно дедалі більше заробітчан з України: в країні кадровий голод, - DW

8137 210
Польщі потрібно дедалі більше заробітчан з України: в країні кадровий голод, - DW

У спробі залучити й утримати працівників з України поляки пропонують бонуси і підвищення зарплати.

Польща відчуває кадровий голод і потребує дедалі більшої кількості працівників з України. Про це пише DW, повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, до 2020 року Польща втратить півмільйона працездатного населення, - такі дані міністерства інвестицій та розвитку Польщі. Причин дві: демографічна криза і те, що все більше поляків їдуть на заробітки в сусідню Німеччину.

У боротьбі за працівників з України польські підприємці пропонують нашим заробітчанам дедалі вигідніші умови праці. Роботодавці обіцяють винагороду тим, хто приведе до них нових працівників.

Поляки також регулярно підвищують українцям зарплату, стверджує DW. 1/3 наших заробітчан зараз заробляють у Польщі до 3 тисяч злотих (22 тис. грн) на місяць, ще третина - до 3,5 тисячі (25,5 тис. грн). І лише 15 відсотків заробляють понад 3,5 тисячі злотих.

Також польські роботодавці почали покращувати умови праці українців. Уже зараз, крім зарплати, вони пропонують різні бонуси. Майже 38 відсотків польських підприємців взяли на себе оформлення документів, 31 відсоток - забезпечують українців житлом, 29 відсотків - медстрахуванням. Втім, роботодавці не можуть змінити складні адміністративні формальності.

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що в Польщі зменшується кількість українських заробітчан, адже дедалі більша кількість українських заробітчан переорієнтуються на ринки Словаччини та Чехії.

Топ коментарі
+27 Ivory
Украинцы массово едут на заработки в Польшу. Оно и не удивительно, в Украине с работой напряженка, особенно в провинции.
Порошенко так и не начал борьбу с коррупцией, нафиг ему это не надо, все переводит на уровень разборок между органами, которые этим занимаются. А при высоком уровне коррупции страна не может нормально развиваться, в том числе и в экономическом плане.

Коррупционеры по-прежнему чувствуют себя в Украине вольготно. Зато Саакашвили, который пытался бороться с коррупцией, Петя быстренько лишил гражданства и вышвырнул из страны.
показати весь коментар
31.10.2018 11:37
+22 Тхір
Польше нужно все больше заробитчан из Украины: в стране кадровый голод, - DW - Цензор.НЕТ 2928
- Ну шо Вова, не дадим полякам умереть?
показати весь коментар
31.10.2018 11:30
+18 Лео Кот
Nov - это драка в ЕС за тех украинцев которые у себя в Украине не построили и собачьей будки....

Польше нужно все больше заробитчан из Украины: в стране кадровый голод, - DW - Цензор.НЕТ 1854
показати весь коментар
31.10.2018 11:27