Цензор.НЕТ

31.10.18 14:06

Контрольованій частині Луганської області загрожує відключення електроенергії, - заступник голови ОДА Клименко

Росіяни перекрили єдину залізничну гілку, по якій був можливий підвіз вугілля на Луганську ТЕС.

На Луганській ТЕС запасів вугілля вистачить лише до 4 листопада, станція може зупинитися, а це загрожує відключеннями електроенергії у північній частині Луганської області.

Про це заявив заступник голови Луганської військово-цивільної обласної адміністрації Юрій Клименко, повідомляє УНІАН. "Підтверджую, що вугілля залишилося до 4 листопада приблизно. Російська Федерація не дає нам квоти на завезення вугілля з території Російської Федерації на Луганську ТЕС", - сказав Клименко.

За його словами, щоб зберегти мінімальний рівень енергозабезпечення, зараз розглядаються різні варіанти електропостачання регіону. "Ми проводимо навчання, будемо підключатися через 110-ті лінії з території Харківської області, Донецької області, будемо генерувати електроенергію на Сєверодонецькій ТЕЦ. Вона на сьогодні дасть близько 60 мегават додаткової електричної енергії", - сказав Клименко. "Але цього всього не вистачить для того, щоб забезпечити постійне електропостачання для всієї території Луганської області. За кількістю населення я не можу вам сказати, скільки конкретно буде без електричної енергії. Це важко підрахувати. Але нам буде складно. І буде відповідна соціальна напруженість" , - додав він.

Водночас Клименко повідомив, що в разі критичної ситуації Луганська ТЕС буде змушена перейти на газ, що може врятувати ситуацію з енергопостачанням. Як повідомлялося, з початку жовтня на Луганську ТЕС перестало надходити вугілля антрацит з території РФ через невидачі квот на поставки. Станція може отримувати паливо тільки з території РФ, оскільки залізничних під'їздів до ТЕС територією України немає.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики