Цензор.НЕТ

31.10.18 17:46

"Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити": Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу "замовних статей"

Нардеп від БПП Олександр Грановський спростував своє можливе залучення в судові тяжби, мета яких полягає в звільненні з посади директора ДБР Романа Труби.

"Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити": Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу "замовних статей"

Як передає Цензор.НЕТ, про це нардеп від БПП Олександр Грановський написав на своїй сторінці в Facebook.

Наводимо його текст повністю.

"Сьогоднішній день почався з того, що на різних інформаційних ресурсах з'явилися замовні статті про моє можливе залучення в судові тяжби, мета яких полягає в звільненні з посади директора ДБР Романа Михайловича Труби. Мене, звичайно ж, мої джерела запевняють в тому, що, власне , замовник всього цього дитячого інформаційного нетримання - сам Роман Михайлович. Але як я можу повірити в таку нісенітницю. Ні, я не вірю. Знаю, що за цією злою і хитрою комбінацією стоять більш підступні сили. Доволі багато професійних і чесних журналістів відмовилися розміщувати на сторінках своїх видань цю відверту нісенітницю, за що я їм окремо вдячний. І виключно з метою попередити хочу звернутися до самого Романа Михайловича, який, впевнений, прочитає ці рядки, коли в перерві від поїдання нектару спуститься з Олімпу.

Романе Михайловичу, я по пунктах, щоб простіше.

  1. Я ніколи з Вами не зустрічався. Так, напевно, розпорядилася доля. Єдиний і нетривалий раз - біля турнікету на прохідній у будівлі комітетів ВРУ за адресою вул. Садова 3а. Тоді ми потисли один одному руки і посміхнулися один одному. Чесно кажучи, я вас не впізнав.

Але Ви, я думаю, знаєте, що від вашого імені і за вашим дорученням зі мною зустрічався ваш соратник, ім'я якого я зараз не буду називати. Справедливості заради, нічого такого з запахом дурі ваш колега мені не пропонував. Не пропонував, бо говорити зі мною нема про що, Романе Михайловичу. Я сподіваюся, що вам дослівно передали суть нашої розмови, яка, за великим рахунком, зводилася до декількох базових принципів: я, як народний депутат України, мрію про те, щоб ДБР працювало краще, ніж НАБУ, мрію одночасно про те, щоб співробітники не брали хабара, підкреслив неодноразово, що у мене немає ніяких персональних інтересів в розрізі роботи ДБР.

Вам також відомо, що в списку співробітників, які успішно пройшли відбір, немає моїх ставлеників. Мене не цікавить доля якихось окремих людей. Правду кажучи, мене і ваша доля не цікавить, а хвилює тільки успішний запуск бюро, яке вам пощастило очолити.

  1. Я тільки недавно почав цікавитися природою тих правових претензій, які вам пред'являють у судових позовах. Багато часу на це не витратив, це чесно. Як ілюстрація і нагадування для тих, кому це цікаво, прикріплено до цієї публікації основні документи, які вже були раніше опубліковані і ті, що я отримав від своїх джерел. Якщо коротко, то позивач вважає, що Роман Михайлович Труба якось "по-своєму" пройшов люстраційну перевірку, забувши розповісти про те, що 11 грудня 2013 р. встиг пред'явити повідомлення про підозру громадському активісту Шевціву Андрію Володимировичу у кримінальній справі № 12013150270001441.

В принципі, на цю обставину можна закрити очі. Згоден.

  1. Я щось чув про якісь інші кримінальні справи, де ваш процесуальний статус - свідок. Ведеться інтенсивне розслідування у цих справах чи ні, я не знаю, так як у мене немає доступу до цієї захищеної законом інформації. Хтось поширює чутки тому, що ви в минулому продали якісь копії дуже відповідального кримінального провадження зацікавленим особам за 5 тис. доларів США. Але я хочу вас заспокоїти: я в це не вірю.

Інші наполегливо твердять, що ви спілкувалися з великою кількістю претендентів на різні посади в ДБР і навіть натякали на якусь неправомірну вигоду взамін на перспективне працевлаштування в бюро. Ці злі язики переконують громадськість в тому, що навіть і записи таких розмова є. Але і в це я не вірю. Дурість якась.

  1. Як я розумію, ви не хочете призначати співробітників, бо серед них немає ваших людей. Я вас можу зрозуміти. Напевно, ваші люди не склали іспити. Допомогти в цій справі ніяк не можу. З метою блокування таких призначень ви послалися на відсутність у вас результатів поліграфічних досліджень і низькою якістю роботи зовнішньої комісії, яка, дозволю собі нагадати, і вас обрала, прости Господи. Обговорювати докладно цю тему немає ніякого сенсу, бо ця проблематика, якщо я правильно знаю, уважно досліджується в ході судових розглядів.
  2. Мені сподобалася ваша позиція в питанні призначення цілої низки високопоставлених співробітників регіональних відділень, не отримавши відповідні схвалення від ваших заступників. Ваш профільний закон говорить про те, що такі згоди вам слід отримувати в обов'язковому порядку. Ви пізніше і з цим не погодилися. Маєте право мати будь-яку позицію. Таке право дано вам законом. Однак безглуздими видаються ваші пояснення, що ви за своїм підписом передали в суд, де прямо говорите про те, що без схвалення заступників призначати нікого не можна. Цей документ я прикріпив, звичайно.

Романе Михайловичу, не слухайте ваших порадників. Вони вас у пекло заведуть. Дивіться на мене, як на союзника. Я не воюю з вами, у нас різні з вами завдання: я працюю в Парламенті, а вам треба бандитів ловити. Не дозволяйте від вашого імені публікувати нісенітницю.

Я дуже інформована людина. Можу багато розповісти про найрізноманітніших людей. Але я і вихована людина одночасно. Якщо у вас з'явилися до мене якісь запитання або, боронь Боже, претензії, візьміть номер мого телефону у вашого соратника і потрудіться зі мною провести зустріч, в ході якої я буду намагатися справити на вас гарне враження".

Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 01

Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 02

Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 03

Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 04

Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 05


Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 06
Я працюю в парламенті, а вам треба бандитів ловити: Грановський звернувся до глави ДБР Труби з приводу замовних статей 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики