Цензор.НЕТ

31.10.18 20:39

"Суд" в окупованому Криму заарештував кримського татарина Гафарова

Окупанти підозрюють його в участі в незаконному збройному формуванні.

"Суд" в окупованому Криму заарештував кримського татарина Гафарова

Так званий Київський районний "суд" в окупованому Сімферополі 31 жовтня заарештував кримського татарина Ділявера Гафарова. Російські силовики заявили, що підозрюють його в участі в незаконному збройному формуванні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на організацію "Кримська солідарність".

Судове засідання відбувалося у відкритому режимі. Гафаров під час засідання заявив, що не скоював злочину, який йому інкримінують.

Прокурор клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту, мотивуючи це тим, що Гафаров нібито може переховуватися від "слідства".

Адвокат натомість просив про домашній арешт і заявив, що клопотання прокурора ґрунтується на припущеннях.

"Суд" заарештував Гафарова до 25 грудня.

Співробітники російської Федеральної служби безпеки провели вночі 30 жовтня обшуки в домівках кримських татар у селі Перлина Криму Кіровського району. Після обшуків затримали Ділявера Гафарова.

Окупаційна влада заявила, що підозрює його в скоєнні злочину за ч. 2 ст. 208 Кримінального кодексу РФ "Участь у збройному формуванні, не передбаченому федеральним законом, а також участь на території іноземної держави в збройному формуванні, не передбаченому законодавством цієї держави з метою, що суперечить інтересам Російської Федерації".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики