Цензор.НЕТ

31.10.18 19:45

Німеччина планує звернення до Росії щодо захисту прав людини на окупованих територіях Криму і Донбасу, - депутат Бундестагу Швабе

Німеччина планує звернутися до Росії у зв'язку із порушеннями прав людини на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Німеччина планує звернення до Росії щодо захисту прав людини на окупованих територіях Криму і Донбасу, - депутат Бундестагу Швабе

Про це на брифінгу в рамках офіційного візиту в Україну повідомив голова фракції соціалістів, демократів та зелених (SOC Group) в Парламентській Асамблеї Ради Європи, депутат німецького Бундестагу Франк Швабе, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, від військових дій та через погіршення гуманітарної ситуації на Донбасі потерпає 4,4 млн людей.

"Німеччина зацікавлена в допомозі цим людям. Мене цікавить захист прав людини в Україні у контексті анексії Криму й окупованих територій Донбасу. Ми плануємо звернення до Росії щоби вплинути на РФ саме у цих питаннях. У нас є певні вимоги і щодо захисту прав людини в Україні", - сказав Швабе. Він додав, що Рада Європи також проводить моніторинг ситуації в Україні.

Також депутат Бундестагу планує зустріч з громадськими активістами. "Є занепокоєння з нашого боку щодо питань охорони довкілля", - додав Швабе.

Нагадаємо, генсек РЄ Турбйорн Ягланд зазначив, що саме РФ відповідальна за всі порушення прав людини на територіях, які вона окупувала. А Рада Європи визнає, що ситуація в окупованому Криму повністю контролюється Росією.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики