Цензор.НЕТ

01.11.18 09:05

Опозиційний кандидат у президенти Грузії Вашадзе назвав "справою честі" повернення Саакашвілі на батьківщину

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі мусить мати можливість жити на батьківщині.

Опозиційний кандидат у президенти Грузії Вашадзе назвав "справою честі" повернення Саакашвілі на батьківщину

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю виданню "Новое время" сказав опозиційний кандидат у президенти Грігол Вашадзе.

"Справа честі, щоб третій президент Грузії жив у себе на батьківщині. Справа честі, щоб він на своїй батьківщині мав можливість займатися тим, чим хоче. Якщо в судової або правоохоронної системи є до нього запитання, вони можуть і мусять ці запитання поставити, а він на них відповісти - як будь-який громадянин Грузії. А чи буде в нього пропуск у політику або не буде, це вирішувати грузинському народу", - заявив політик, який вийшов 28 жовтня у другий тур президентських виборів.

За його словами, Саакашвілі "занадто молодий, щоб вороги його списували з рахунку".

"Те, що він не може приїхати до себе на батьківщину, яку він перетворив з богом і людьми забутої географічної одиниці на сучасну державу - із таким запасом міцності, де шість років ці пройдисвіти все гризуть і вигризти не можуть ані інституції, ані бюджет, ані все інше... Повернути Саакашвілі - це не моя примха, каприз або дружнє ставлення до Міші, це запит громадянина Грузії", - наголосив Вашадзе.

Він стверджує, що в разі перемоги помилує всіх політв'язнів.

Перший тур виборів президента Грузії відбувся 28 жовтня. До другого туру вийшли Саломе Зурабішвілі з правлячої партії "Грузинська мрія" (38,64%) та Вашадзе (37,73%).

Саакашвілі був президентом Грузії з 25 січня 2004 року по 25 листопада 2007 року та із 20 січня 2008 року по 17 листопада 2013 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики