Цензор.НЕТ

01.11.18 08:27

США не приєднаються до нормандського формату переговорів щодо Донбасу через позицію РФ, - Тука

Тука зазначив, що заклики деяких політиків до Будапештського меморандуму як методу впливу на Росію - це "гра на публіку".

США не приєднаються до нормандського формату переговорів щодо Донбасу через позицію РФ, - Тука

"Нормандський формат" перегорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі неможливий за участі США через принципову позицію Росії. Про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в ефірі Громадського, коментуючи візит президента України до Франції 11 листопада, де будуть представники Німеччини, Франції та РФ (учасники "нормандського формату"), а також президент США Дональд Трамп, передає Цензор.НЕТ.

"Трамп, може, буде, але переговорів таких не буде. Бо Росія багаторазово заявляла, що вона не бачить США стороною переговорів в українському питанні. І така заява в черговий, 45-й, раз не так давно пролунала з вуст Лаврова. Позиція РФ щодо цього залишається незмінною", - зазначив Тука.

Він також зауважив, що апелювання деяких політиків до Будапештського меморандуму як методу впливу на Росію - це "гра на публіку".

"Якщо Росія категорично відмовляється сідати за стіл переговорів з Британією і США. Який Будапешт?" - додав Тука.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики