Цензор.НЕТ

01.11.18 10:07

НАТО будь-якої миті знає, де перебувають російські субмарини, - командувач ВМС США в Європі та Африці Фогго

НАТО будь-якої миті знає, де перебувають російські субмарини, які з'явилися в Середземному морі, і вони навіть гіпотетично не зможуть завдати шкоди жодній із європейських столиць.

НАТО будь-якої миті знає, де перебувають російські субмарини, - командувач ВМС США в Європі та Африці Фогго

Про це заявив у середу 31 жовтня командувач ВМС США в Європі та Африці адмірал Джеймс Фогго (Admiral James Foggo, Commander U.S. Naval Forces Europe and U.S. Naval Forces Africa) під час телефонної прес-конференції, розшифровку якої Укрінформ отримав від Медіахабу США-Європа у Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я бачив покрокове збільшення кількості (російських) субмарин у Чорному морі та у Середземному морі на шість додаткових субмарин класу "Кіло". Тож, чотири перебувають у Чорному морі, дві - у Середземному. Це величезне зростання. І вони несуть ракети "Калібр", до яких я маю велику цікавість. Це потужні системи озброєння, і з місця, де діють росіяни, вони здатні поцілити будь-яку столицю в Європі. Чи вважаю я, що вони це зроблять? Ні, не вважаю, тому що союзники по НАТО діють із позицій сили", - наголосив адмірал Фогго.

Він зауважив, що для НАТО важливо "постійно" знати, де перебувають ці субмарини.

"Це одне із завдань, що прописані в моїх посадових обов’язках як Командувача ВМС (США) у Європі та Африці, а також як Командувача Об’єднаних сил (НАТО) у Неаполі", - наголосив адмірал.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики