Цензор.НЕТ

01.11.18 13:30

Яценюк про санкційний список Кремля: Україна має відповідати новими судами проти РФ і правосуддям проти поплічників Кремля

Більшість прізвищ у так званому списку санкцій РФ - це справжні патріоти України.

Яценюк про санкційний список Кремля: Україна має відповідати новими судами проти РФ і правосуддям проти поплічників Кремля

"Вітаю представників "Народного фронту" в санкційному списку Кремля", - написав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у своєму Facebook після оприлюднення інформації про введення Москвою санкцій проти України, передає Цензор.НЕТ.

Це не санкційний список, підкреслив Арсеній Яценюк: "Більшість прізвищ у ньому - це справжні патріоти України".

"Україна повинна відповідати новими судовими позовами проти Росії як у міжнародних судах, так і правосуддям проти приспішників Кремля в Україні", - написав Арсеній Яценюк.

Яценюк про санкційний список Кремля: Україна має відповідати новими судами проти РФ і правосуддям проти поплічників Кремля 01

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

Зі списком українських громадян, які потрапили під санкції РФ можна ознайомитися за посиланням.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики