Цензор.НЕТ

01.11.18 15:10

Терористи знову використали лазерну зброю в районі Станиці Луганської, - СЦКК. СХЕМА

Українська сторона СЦКК повідомляє, що у звіті СММ ОБСЄ, який опубліковано 31 жовтня 2018 року, зафіксовано чергове застосування противником лазерного обладнання в районі Станиці Луганської, що свідчить про порушення окупантами "Конвенції про заборону застосування окремих видів зброї".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ООС у Facebook, про це йдеться в повідомленні СЦКК.

"Здійснюючи моніторинг на мосту в Станиці Луганській (15 км на північний схід від Луганська), команда Місії бачила синій лазерний промінь, спрямований у північному напрямку, з відомої позиції збройних формувань на вершині пагорба південніше моста та західніше пам’ятника Князю Ігорю", - йдеться в повідомленні.

У СЦКК зазначили, що раніше СММ вже спостерігала подібні промені в тому ж місці, до того ж бойовики підтвердили факт застосування лазерної зброї, що відображено у звіті СММ ОБСЄ за 04.10.2018.

Терористи знову використали лазерну зброю в районі Станиці Луганської, - СЦКК 01
Фото: прес-центр ООС

"2 жовтня цього року Командування об’єднаних сил уже повідомляло про застосування бойовиками лазерної зброї в районі КПВВ "Мар`їнка", внаслідок чого зазнав поранення очей військовослужбовець Державної прикордонної служби України", - йдеться в повідомленні.

"Застосування сліпучої лазерної зброї прямо забороняється 4-м Протоколом від 13.10.1995 до Конвенції про заборону застосування окремих видів зброї, що завдають надмірних ушкоджень, або мають невибіркову дію. Тому демонстративне використання окупантами такої зброї, варто розцінювати не інакше, як відверту зневагу до норм міжнародного права", - резюмували в СЦКК.

Терористи знову використали лазерну зброю в районі Станиці Луганської, - СЦКК 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики