Цензор.НЕТ

01.11.18 16:01

Без подорожчання доставки пенсій "Укрпошта" не зможе платити зарплати, - Смілянський

"Укрпошта" покриває збитки від доставки пенсій за нерентабельними тарифами за рахунок отримання доходів від іншої діяльності, а також позик. Однак якщо тарифи не підняти, то з 2019 року в компанії не залишиться коштів для виплати зарплат працівникам.

Без подорожчання доставки пенсій "Укрпошта" не зможе платити зарплати, - Смілянський

Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

"Але якщо ситуацію з тарифом не вирішити, то з початку 2019 року не буде з чого платити зарплату. 17 звернень було до уряду та Мінсоцполітики, аби вирішити це питання", - повідомив голова "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Він зазначив, що компанія намагається підвищити тарифи на доставку пенсій до 1,78% від суми пенсій для мешканців міст та 2,55% для мешканців сіл. Такий тариф, на думку Смілянського, дозволить компанії "вийти в нуль" та вкладати кошти в розвиток.

Крім цього, голова компанії відповів на заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про можливе звільнення керівництва "Укрпошти".

"Щодо звільнення, то прем'єр може звернутися до наглядової ради", - заявив Смілянський.

У разі, якщо Мінсоцполітики не підвищить тариф на доставку пенсій, то, за словами голови "Укрпошти", компанія потребуватиме близько 1,2 мільярда гривень на покриття збитків.

"Ми привозимо в руки пенсію 4,4 мільйонам пенсіонерів. З них 800 тисяч - з обмеженими можливостями", - додав Смілянський.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що "Укрпошта" може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у сільській місцевості через нерентабельність.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики