Цензор.НЕТ

01.11.18 16:07

Німеччина підтримає продовження санкцій проти РФ, - Меркель після зустрічі з Порошенком

Санкції можна пом'якшити, якщо на Донбасі буде видно прогрес у врегулюванні ситуації.

Німеччина підтримає продовження санкцій проти РФ, - Меркель після зустрічі з Порошенком

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявляє про наміри підтримати продовження введених Європейським Союзом санкцій щодо РФ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Німеччина буде виступати за продовження санкцій", - сказала Меркель на спільному брифінгу з Порошенком після закінчення зустрічі в четвер у Києві.

Канцлер підкреслила, що санкції можуть бути пом'якшені в разі прогресу у врегулюванні ситуації на Донбасі.

"На жаль, як було сказано, Мінські угоди не дотримуються. Якщо щось і відбувається, то тільки по міліметру, але час від часу - відхід назад. <...> Немає стабільного перемир'я, гинуть солдати. Нам слід активізувати зусилля", - сказала Меркель.

Порошенко в свою чергу назвав сьогоднішнє рішення Москви про введення санкцій проти України свідченням неконструктивної позиції РФ і того, що вона не має наміру виконувати Мінські угоди.

"Замість того, щоб брязкати зброєю на фронті, через санкції Росії треба зробити дуже просту річ - піти з України, відвести свої війська, відновити територіальну цілісність України. Тоді буде мир, і не потрібно буде вводити жодних санкцій", - сказав він.

Нагадаємо, ЄС офіційно подовжив до 15 березня 2019 року візові заборони й арешти активів для 155 громадян та 44 суб'єктів РФ, залучених у дії проти територіальної цілісності України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики