Цензор.НЕТ

01.11.18 17:53

Меркель похвалила Україну за реформи і закликала боротися з корупцією

На думку канцлера ФРН, Україна робить певні успіхи на шляху реформ. Найбільше Меркель до душі реформа охорони здоров'я.

Меркель похвалила Україну за реформи і закликала боротися з корупцією

Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель зазначила, що важливо продовжувати боротьбу з корупцією в Україні. Про це вона сказала на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ми також говоримо про важливість боротьби з корупцією", - заявила Меркель.

Крім того, вона підкреслила, що Україна демонструє певні успіхи у процесі реформ, і, зокрема, у реформуванні системи охорони здоров'я.

"Ми говоримо про те, що 20 мільйонів громадян вже зареєструвалися в рамках нової національної системи страхування", - сказала Меркель.

Канцлер ФРН вважає, що процес реформ в Україні треба продовжувати, і відзначила важливість реформи децентралізації. Крім того, Меркель запевнила, що співпраця в рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом продовжиться.

Нагадаємо, за результатами нещодавнього загальнонаціонального опитування населення, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно із Київським міжнародним інститутом соціології, 79% українців вважають корупцію найбільшою проблемою, що заважає розвитку країни.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики