Цензор.НЕТ

01.11.18 19:39

Засуджений в Білорусі журналіст переїхав в Україну

Дмитра Галка засудили до чотирьох років за напад на міліціонера, він називає обвинувачення сфабрикованим.

Засуджений в Білорусі журналіст переїхав в Україну

В Україну виїхав білоруський журналіст Дмитро Галко, якого влітку 2018 року засудили до чотирьох років обмеження волі за напад на міліціонера. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Радіо Свобода".

Дмитро Галко перебуває в Маріуполі Донецької області разом із дружиною і дитиною. За його словами, він не втік до України, а легально перетнув кордон.

За його словами, перед початком відбування покарання він отримав довідку в міграційній службі про відсутність будь-яких обмежень на виїзд за межі Білорусі.

"Громадянин начальник! Тут така справа, я подумав, що бути старанним мучеником і вчасно з'явитися для відбування покарання за сфальсифікованим обвинуваченням - це, звичайно, круто. Є в цьому якісь пафос і каприз. Але мені чомусь здається, що ось цьому малюкові я поки потрібніший, ніж вам", - написав Галко в Facebook, розмістивши у соцмережі своє фото із сином.

Засуджений в Білорусі журналіст переїхав в Україну 01

Нагадаємо, що 17 липня Галка засудили до чотирьох років обмеження волі в установі відкритого типу. На початку жовтня суд розглянув апеляцію і залишив вирок у силі.

Журналіста звинуватили в "нападі на міліціонера", який увірвався в його квартиру в Мінську 25 листопада 2017 року під час святкування дня народження сина. За словами міліціонера Юрія Чиркова, Галко чинив йому опір, розбив мобільний телефон і двічі вдарив.

Сам Дмитро Галко вважає обвинувачення проти себе сфальсифікованим.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики