Цензор.НЕТ

01.11.18 21:35

Вибори в двох ОТГ у Донецькій області скасували через загрозу тероризму, - ЦВК

Голосування можуть провести після стабілізації обстановки.

Вибори в двох ОТГ у Донецькій області скасували через загрозу тероризму, - ЦВК

Центральна виборча комісія скасувала місцеві вибори у двох територіальних громадах у Донецькій області, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

Голосування довелося скасувати в Криворізькій сільській об'єднаній територіальній громаді та Шахівській сільській об'єднаній територіальній громаді. Голосування було заплановано на 23 грудня.

Причина скасування виборів - неможливість гарантувати їхню безпеку.

18 жовтня в комісію надійшов лист від Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про неможливість гарантувати належну безпеку голосування громадян у зв'язку зі збройною агресією Росії, сказано в повідомленні.

Тому ЦВК пропонує відстрочити проведення зазначених виборів до стабілізації ситуації.

"У зв'язку з встановленням неможливості підготовки та проведення згідно з положеннями Закону України "Про місцеві вибори" перших місцевих виборів у Криворізькій сільській об'єднаній територіальній громаді та додаткових місцевих виборів у Шахівській сільській об'єднаній територіальній громаді Добропільського району Донецької області 23 грудня 2018 року, комісія внесла відповідні зміни до своїх постанов від 12 жовтня 2018 року №156 та №157, виключивши в них відповідні позиції", - йдеться в повідомленні.

Водночас ЦВК вважає, що вибори можна перенести на іншу дату після стабілізації ситуації і за повторним зверненням до комісії.

В Шахівську ОТГ входять села Шахове, Никанорівка і Новоторецьке, а в Криворізьку - села Криворіжжя, Добропілля і Шилівка.

Нагадаємо, ЦВК призначила перші вибори депутатів сільських, селищних і міських рад, а також відповідних голів і мерів 125 об'єднаних територіальних громад (ОТГ) в 22 областях на 23 грудня. Початок виборчого процесу оголошено з 3 листопада. За попередніми підрахунками, участь у виборах можуть взяти понад 702 тисячі громадян.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики