Цензор.НЕТ

02.11.18 08:18

"Старався, як міг", - Нефьодов про непотрапляння до санкційного списку РФ

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов прокоментував санкційний список Росії щодо українських політиків і компаній і те, що він до нього не потрапив.

"Старався, як міг", - Нефьодов про непотрапляння до санкційного списку РФ

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Ну, вибачайте. Я старався, як міг. Не допрацював. Єдине, що можу сказати на своє виправдання, там немає нікого з економічно-фінансового блоку уряду. Вочевидь, розпочали з якихось інших прізвищ", - зіронізував Нефьодов.

"Але якщо без жартів, то мені здається, що взагалі весь цей перелік - це якась комедія, яка створена винятково для того, щоб її обговорювали ми і аби продати її населенню РФ, щоб сказати - от як ми відповіли на Томос і решту образ з боку цих поганих українців", - сказав чиновник.

Він додав: "Ми не можемо зараз якось оцінити і побачити суттєві економічні втрати України від цих санкцій, бо насправді вони символічні".

Нагадаємо, 22 жовтня президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов'язані з уведенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає санкції у відповідь на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

Зі списком українських громадян, які потрапили під санкції РФ, можна ознайомитися за посиланням.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики