Цензор.НЕТ

02.11.18 09:59

Німеччина разом із партнерами з ЄС підтримують важливу реформу децентралізації в Україні, - Меркель

Децентралізація - дуже важлива реформа для України, яка дає повноваження людям і підвищує конкуренцію в місцевому самоврядуванні. Різниця між Східною і Західною Україною існує, як і існує різниця між сільськими регіонами та містами. Але саме реформа децентралізації дає людям відчути себе господарем своєї області, свого регіону і свого міста.

Німеччина разом із партнерами з ЄС підтримують важливу реформу децентралізації в Україні, - Меркель

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявила у своїй промові в Будинку Децентралізації Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Реформа децентралізації покращує фінансовий клімат у регіонах і податкову складову. І Німеччина підтримує цю важливу реформу разом з партнерами з Європейського Союзу. Наскільки я можу зараз бачити, у вас є прекрасний дух співпраці і значні результати реформи", - наголосила Меркель.

Канцлер Німеччини подякувала віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку та українському уряду за зусилля в реалізації реформи децентралізації.

"І я знаю, що Президент України Петро Порошенко гаряче підтримує цю реформу", - наголосила вона.

Вона зазначила, що програма "U-LEАD з Європою", яка допомагає впроваджувати реформу децентралізації, забезпечує проведення на місцях висококваліфікованих тренінгів та семінарів, які дають людям надію на завтрашній день. В українців з’являється віра в майбутнє.

У свою чергу Зубко подякував Федеральному канцлеру Меркель за високу оцінку реформи децентралізації та зусиль України щодо її реалізації. "Дякую всім нашим міжнародним партнерам, а також Cпецпосланнику Георґу Мільбрадту та Мінрегіону за допомогу в її впровадженні", - наголосив віце-прем’єр-міністр.

Під час зустрічі в центральному офісі ULEAD учасники проговорили подальший законодавчий маршрут реформи, який був напрацьований спільно зі Спеціальним посланником уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Георгом Мільбрадтом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики