Цензор.НЕТ

02.11.18 10:05

Санкції Кремля мене мало хвилюють, бізнесу у мене ні тут, ні там немає, - Тимошенко

Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її не турбують санкції РФ, і запевняє, що у неї немає бізнесу в Росії.

Санкції Кремля мене мало хвилюють, бізнесу у мене ні тут, ні там немає, - Тимошенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Facebook.

"Кремль включив мене до санкційних списків. Посміхаюся і уявляю, як зараз на Банковій оперативно складаються нові темники про те, що "Кремль зробив це спеціально". Бо в них на міфологемі про мене як про "кремлівську руку" побудована вся чорна PR-кампанія", - заявила Тимошенко.

"Санкції Кремля, якщо чесно, мене мало хвилюють. Бізнесу у мене ні тут, ні там немає і бути не може. Принагідно зазначу, що в санкційному списку, на диво, немає "Рошену" чи "Ленінської кузні"… Що б це могло означати? Ви не знаєте? Взагалі ж про всю санкційну політику я хочу сказати таке. Успіх України, побудова сильної демократичної, європейської держави – це буде найадекватніша наша "санкція" російському загарбнику. Це саме та санкція, від якої Кремлю буде точно недобре!" - резюмувала лідерка "Батьківщини".

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ ВолодимирПутін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

1 листопада прем'єр-міністр Дмитро Медведєв ввів у дію постанову про санкції проти України.Зі списком українських громадян, які потрапили під санкції РФ можна ознайомитися за посиланням.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики