Цензор.НЕТ

02.11.18 10:09

Родина "неблагополучна", "грошей наказано не давати": окупанти відмовляються платити компенсацію студентці керченського коледжу з ампутованою ступнею

Батько пораненої під час теракту в Керченському політехнічному коледжі Наталії Калиниченко заявив, що його родина не отримала обіцяної від держави компенсації в 500 тисяч рублів.

Родина "неблагополучна", "грошей наказано не давати": окупанти відмовляються платити компенсацію студентці керченського коледжу з ампутованою ступнею

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Радио "Свобода".

За словами Юрія Калиниченка, на зустрічі з жителями Керчі глава окупованого Криму Сергій Аксьонов, пояснюючи, чому сім'я Калиниченків не отримала коштів, назвав її "неблагополучною" і сказав, що "грошей наказано не давати".

Зазначається, що 16-річна учениця коледжу Наталія Калиниченко опинилася в епіцентрі вибуху. Вона зазнала важких травм, унаслідок яких їй ампутували ступню. Зараз вона перебуває в одній з московських лікарень. Лікування, за словами її батька, триватиме ще півроку, а коштів у сім'ї немає.

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувала на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину понад півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб узяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики