Цензор.НЕТ

02.11.18 11:47

Нік Вуйчич відвідав Львів, Житомир, Київ і Одесу за три дні

З 28 по 30 жовтня 2018 року Нік Вуйчич здійснив тур містами України в рамках проекту "Життя без кордонів". Він відвідав Львів, Житомир, Київ і Одесу з мотиваційним посланням.

У Львові, 28 жовтня, день почався з прес-конференції в готелі Bankhotel разом з топовими ЗМІ України. Львів'ян цікавило, яка причина таких частих приїздів Ніка в Україні протягом останніх двох років, повідомляє прес-служба Вуйчича.

Нік Вуйчич відвідав Львів, Житомир, Київ і Одесу за три дні 01

"Я - маленька людина з великим серцем, яка любить Україну. Подорожуючи по світу, я бачу багато культурних відмінностей. Що об'єднує українців – вони вірять в Україну і хочуть передати бачення і мрію про нову країну. Саме зараз – час, коли ми повинні максимально вкладати цінності в наступне покоління. Кожен повинен задатися питанням "Що я можу зробити, щоб Україна стала краще? Щоб люди не хотіли їхати звідси ". Іноді наступному поколінню важко бачити хороше майбутнє, але нам потрібно закласти фундамент процвітаючої України!" – відповів всесвітньо відомий спікер.

Насичений день завершився великим виступом Ніка Вуйчича на Арені Львів о 18:00. Почути слова натхнення і підбадьорення зібралося близько 20 000 людей з різних міст і областей України. Це була незабутня подія, де Нік ділився посланням, повним жаги до життя! Також під час свого виступу Нік зустрівся з дівчинкою Ксенією, учасницею проекту "Здійсни мрію", обійняв її та побажав їй ніколи не здаватися на шляху до мрії.

Нік Вуйчич відвідав Львів, Житомир, Київ і Одесу за три дні 02

29 жовтня Нік Вуйчич відвідав Житомирську виправну колонію №4.

"Поки ти живий - є надія. Якщо ти дихаєш - значить, це ще не кінець "- такими словами Нік підбадьорив ув'язнених.

30 жовтня в Одесі, Вуйчич зустрівся з 1200 студентами, вчителями та губернатором Одеси в ДК "Політех". Нік говорив про Буллінг і про шляхи боротьби з цим явищем, надихав студентів мріяти масштабно.

"Ви - ті, хто буде міняти цей світ. Можливо, серед вас тут сидять майбутні успішні підприємці, президенти і впливові особистості. Прошу вас, не принижувати мрію того, хто поруч. Чи не висміювати один одного, а даруєте більше любові!".

В кінці дня Нік Вуйчич виступив перед шістьма тисячами глядачів у Палаці Спорту. Він розповідав свою історію подолання депресії і відчаю, ділився своїми принципами щасливого життя і говорив про те, що дає йому цю безмежну любов, якою він зігріває мільйони людей.

"У всіх нас є підйоми і падіння ... Я не завжди в радісному настрої, бувають погані дні. Але що дає мені силу завжди рухатися вперед – це моя віра. Бог наповнює мене любов'ю, і тільки тоді я можу йти у світ і ділитися нею з людьми!"

Нік Вуйчич відвідав Львів, Житомир, Київ і Одесу за три дні 03

Вуйчич також ділився своїми найближчими планами, обіцяв приїхати знову, а в 2019 році навіть привезти свою сім'ю в Україну.

"Мій син Кійоші, коли дізнався, що я їду в таку поїздку, сказав:"Ти не говорив що їдеш в Україну! Я теж хочу!". Тому я дуже хочу привезти мою дружину Канае і чотирьох діток відвідати вашу прекрасну країну".

Вперше Нік Вуйчич відвідав Україну десять років тому, це його шостий приїзд сюди. Всього Нік зробив 2,5 тисячі перельотів, а це – 6,5 місяців в повітрі, подорожуючи для 3,5 тисячі виступів в 69 країнах на п'яти континентах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики