Цензор.НЕТ

02.11.18 15:08

Коли ГПУ розповідає про "тисячі вироків над корупціонерами", то вона рахує і виправдувальні вироки, - журналіст Шалайський про справу впійманого на хабарі в. о. заступника начальника Львівської митниці Борисова

Затриманий на хабарі в 15 тисяч доларів США тимчасовий виконувач обов'язків заступника начальника Львівської митниці Юрій Борисов уникнув покарання і був виправданий.

Коли ГПУ розповідає про "тисячі вироків над корупціонерами", то вона рахує і виправдувальні вироки, - журналіст Шалайський про справу впійманого на хабарі в. о. заступника начальника Львівської митниці Борисова

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Олексій Шалайський.

"Весь час забуваю сказати. Коли Генпрокуратура розповідає про "тисячі вироків над корупціонерами", то вона рахує і виправдувальні. Бо це теж вироки. Вітаємо ГПУ і Матіоса особисто із черговою перемогою. Вироків стало більше", - написав він.

Коли ГПУ розповідає про тисячі вироків над корупціонерами, то вона рахує і виправдувальні вироки, - журналіст Шалайський про справу впійманого на хабарі в. о. заступника начальника Львівської митниці Борисова 01

У такий спосіб Шалайський прокоментував справу затриманого на хабарі в 15 тисяч доларів США тимчасового виконувача обов'язків заступника начальника Львівської митниці Юрія Борисова.

За інформацією правоохоронців, Борисов вимагав від підлеглих неправомірну вигоду за сприяння в залишенні їх на посадах у процесі реформування митниці. При цьому він залучив до корупційної схеми старшого інспектора відділу контрабанди цієї ж митниці як посередника. Він отримав від співробітника відділу цього підрозділу 34 тисячі гривень та 4 тисячі доларів США. Крім того, вдома у посередника було виявлено ще 10 тисяч доларів США, які він мав передати митнику.

Коли ГПУ розповідає про тисячі вироків над корупціонерами, то вона рахує і виправдувальні вироки, - журналіст Шалайський про справу впійманого на хабарі в. о. заступника начальника Львівської митниці Борисова 02

Як повідомляють "Наші гроші" історія, завершилася наприкінці вересня цього року. 46-річного Юрія Борисова виправдали. Його колеги-митники відмовилися від своїх свідчень про збір з них данини. Крім того, докази, з якими прокурори прийшли в суд, виявилися не просто недостатніми, а зібраними настільки недбало, що частину їх суд просто не міг прийняти. То всіх підписів під протоколами не було, то на відео не видно, як запаковували вилучені гроші. Або ж обговорювали зі свідками їхню поведінку під час негласних слідчих дій та показів, що є недопустимо і що, напевно, знає кожен юрист-першокурсник, але "забув" прокурор.

"Фактично, саме працівники військової прокуратури Львівського гарнізону на чолі з тодішнім керівником Владиславом Савинцем, попрацювали так, що справа проти митника Борисова розвалилася в суді", - пише видання.

31 жовтня на порталі "Судова влада України" з'явилася інформація про апеляційну скаргу військової прокуратури на вирок суду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики