Цензор.НЕТ

02.11.18 23:00

Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією"

Тимошенко говорить про прагнення об'єднати всі демократичні сили. Садовий вважає, що вона намагається завоювати симпатії львів'ян.

Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією"

2 листопада лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Львові заявила про відкритість до співпраці з музикантом, громадським діячем Святославом Вакарчуком, лідером партії "Громадянська позиція" Анатолієм Гриценком і партією "Самопоміч", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Батьківщини".

"Ми готові до співпраці з партією "Самопоміч", зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику, з партією Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об’єднати в роботі на Україну всі демократичні сили. Ми прагнемо створити спільну, сильну національну команду з правильною стратегією та з результатом, який буде не на папері, не у звітах, не в пропагандистських сюжетах, а так, щоб люди відчули на власному досвіді, що країна змінюється", – заявила Тимошенко.

На думку політика, її команда "здобуде перемогу і на президентських, і на парламентських виборах".

Лідер партії "Самопоміч", мер Львова Андрій Садовий не оцінив пропозицію Тимошенко. Її слова політик назвав політтехнологією, спрямованою на завоювання симпатій львів'ян.

"Заява Тимошенко - звичайна технологія, спрямована на те, аби здобути симпатії львів‘ян. Хід думок Юлії Володимирівни простий - у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає. Пані Тимошенко, насправді все просто. Люди хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем", - написав Садовий у Facebook.

Раніше Тимошенко, Гриценко і Садовий заявили про намір брати участь у президентських виборах, які відбудуться наприкінці березня наступного року. Для Тимошенко і Гриценка це буде третя спроба завоювати пост президента, для Садового - перша. Серед ймовірних кандидатів також відомий співак Святослав Вакарчук, який поки не заявляв прямо про свою участь.

Згідно з опитуванням, проведеним у першій половині жовтня, якби вибори президента України проводилися на наступному тижні, то за Тимошенко проголосували б 13,4% від загальної кількості опитаних і 18,9% від тих, хто визначився і голосуватиме, за Гриценка - 7 % і 9,9%, за Вакарчука - 4,9% і 7%. Лідера "Самопомочі" Андрія Садового в цьому рейтингу немає.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики