Цензор.НЕТ

02.11.18 23:16

Напад на активіста Стерненка: слідчі дії не проводять уже 2 місяці, - адвокат

Юрист скаржиться, що слідство ведеться "мляво", а особу, яку активіст вважає організатором нападу, досі не допитали.

Напад на активіста Стерненка: слідчі дії не проводять уже 2 місяці, - адвокат

У справі про напад на активіста Сергія Стерненка, який стався 24 травня в Одесі, слідчі дії не проводилися впродовж останніх двох місяців. Про це "Громадському радіо" розповів адвокат активіста Євген Стельмах, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Дуже мляво проводиться досудове слідство і його організація. Вже минуло майже півроку від тих подій, але останні слідчі дії, відтворення обстановки - слідчий експеримент, який проводився понад два місяці тому", - сказав захисник.

Поліція не допитала Олександра Побєдова, якого Стерненко вважає одним із організаторів замаху, розповів юрист.

Стельмах додав, що зараз провадження юридично веде Київ, але до складу слідчої групи входять слідчі з Одеси. За словами захисника, є дві справи: в одній із них потерпілим визнано Стерненка, в іншій - один із нападників.

Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня стався конфлікт за участю колишнього керівника одеського "Правого сектора" і двох чоловіків. Стерненко заявив: на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення - у самого Стерненка й у його іншого опонента, якого потім затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, який проходить як свідок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики