Цензор.НЕТ

03.11.18 14:07

Суд РФ заарештував військового експерта Нейолова, який писав про ПВК "Вагнера": йому загрожує до 20 років в'язниці

Лефортовський суд Москви заарештував 28-річного військового експерта Володимира Нейолова, якого підозрюють у державній зраді (стаття 275 КК РФ, максимальне покарання - до 20 років).

Суд РФ заарештував військового експерта Нейолова, який писав про ПВК "Вагнера": йому загрожує до 20 років в'язниці

Про це повідомляє "Медуза", інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема, за версією слідства, Нейолов передав за кордон відомості, що становлять держтаємницю. Його справі присвоєно гриф "секретно". Джерело агентства "Інтерфакс" стверджує, що Нейолов не визнав провини. "Спочатку, коли його допитували, він провину не визнавав і взагалі не розумів, чому його звинувачують у державній зраді", - сказав співрозмовник.

Відомо, що Нейолов цікавився приватними військовими компаніями. Деякі його публікації присвячені ПВК "Вагнера". Нейолов цікавився конфліктами в Україні, в Афганістані і в колишній Югославії. Він є автором кількох книг, присвячених бойовим діям у різних регіонах. З цих питань Нейолов давав коментарі агентству ФАН та іншим прокремлівським виданням. Як пише "Фонтанка", на запрошення іноземних неурядових організацій він читав лекції про ПВК за кордоном.

У матеріалі наголошується, що Володимир Нейолов - третій заарештований від початку літа фахівець, який цікавився військовою історією.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики