Цензор.НЕТ

03.11.18 18:38

Росіяни вважають, що їх об'єднують перемога 1945 року й окупація Криму, - опитування

Обидві події громадяни РФ назвали "найважливішими в історії" своєї країни.

Росіяни вважають, що їх об'єднують перемога 1945 року й окупація Криму, - опитування

Найважливішими для росіян історичними подіями є перемога 1945 року і окупація Криму. Про це йдеться в дослідженні ВЦИОМ "Єдність нації: що нас об'єднує?", опублікованому 2 листопада, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

"Майже дві третини (63%) росіян назвали перемогу у Великій Вітчизняній війні найважливішою історичною подією, про яку пам'ятає кожен із нас. Ще 12% вважають важливою подією приєднання Криму", - сказано в результаті опитування.

Примітно, що найяскравішим персонажем, який характеризує російську людину, опитані вважають Обломова (4%) з роману І.А. Гончарова. Серед інших літературних героїв, які так чи інакше відображають риси російського народу, називали Олексія Мересьєва з твору "Повість про справжню людину", Андрія Болконського ( "Війна і мир"), Івана-дурника, Іллю Муромця, Павла Корчагіна ( "Як гартувалася сталь" ) і героїв творів А.С. Пушкіна (по 2%).

Міжнародні організації визнали окупацію Криму незаконною і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає те, що трапилося, "відновленням історичної справедливості".

Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики