Цензор.НЕТ

04.11.18 15:48

"Будемо змушені щось розміщувати", - Лукашенко розповів про відповідь НАТО

Білорусь і Росія муситимуть "дати адекватну відповідь" на розміщення американської бази в Польщі, заявляє глава РБ.

"Будемо змушені щось розміщувати", - Лукашенко розповів про відповідь НАТО

Президент Білорусі заявив, що створення нової бази США в Польщі змусить Білорусь і Росію дати адекватну відповідь, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на БЕЛТА.

З такою заявою глава Білорусі виступив у неділю, спілкуючись із жителями у Вітебській області.

Лукашенко заявив: "Я міністру закордонних справ (Польщі. - Ред.) сказав, коли він виступав у нас у Мінську: "Ми з вами воювати не збираємося. Тому не треба створювати зайві бази. Інакше ми з росіянами  будемо змушені відповідати. Значить, ми будемо змушені щось розміщувати, щоб вам протидіяти".

Лукашенко зазначив, що, виступаючи цього тижня перед учасниками зустрічі Основної групи Мюнхенської конференції з безпеки, він закликав Захід "цінувати Білорусь".

"Я їм казав, щоб цінували Білорусь. Не треба проти нас санкції вводити. І наркота, і бандитизм, і ядерні елементи, і незаконна міграція - все через нас йде на Захід. Ми їх ловимо, відловлюємо своїм коштом", - сказав Лукашенко.

Раніше президент США Дональд Трамп ухвалив рішення про виділення $1,5-2 млрд на будівництво інфраструктури під американську військову базу на території Польщі. Польський президент Дуда зауважив, що її можна було б назвати "Форт Трамп".

Польща заявляє, що збільшення американської присутності в країні - це реакція на агресивні дії Росії.

Наразі на території Польщі дислокуються близько 3,5 тис. американських військовослужбовців. Вони перебувають там на ротаційній основі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики