Цензор.НЕТ

05.11.18 14:36

Окупанти почали вимагати в автопідприємств Донбасу запчастини на ремонт військової техніки, - ГУР

Для ремонту несправної військової техніки терористів російські окупаційні адміністрації розіслали місцевим транспортним організаціям "рознарядки" з вимогою надати потрібні запчастини.

Окупанти почали вимагати в автопідприємств Донбасу запчастини на ремонт військової техніки, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомляє ГУР.

"Командування російських окупаційних військ активізувало відновлення пошкодженої та несправної бойової техніки з’єднань і частин 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за рахунок постачання з території Росії ремонтних комплектів та обладнання. Водночас обсяги отриманих запасних частин і матеріалів для ремонту автомобільного транспорту становлять менше 50% від заявленої необхідності.

У зв’язку з цим, російські окупаційні адміністрації направили керівникам місцевих транспортних організацій спеціальні "рознарядки" на поставку підрозділам російських окупаційних військ автомобільних запчастин і агрегатів, у т.ч. шляхом розукомплектування до 25% вантажних автомобілів", - йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, зазначені дії окупантів викликали обурення працівників автомобільних підприємств на окупованих територіях, які вимушені приводити робочу техніку у несправний стан, що загрожує тривалими простоями, невиплатою заробітної плати та звільненням водіїв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики