Цензор.НЕТ

05.11.18 15:02

Через кір Польща планує заборонити в'їзд у країну іноземцям без щеплень: зафіксовано 17 випадків захворювання, серед захворілих громадянин України, - міністр охорони здоров'я Шумовський

Міністерство охорони здоров'я Польщі працює над проектом, який заборонятиме в'їзд до Польщі нещепленим громадянам третіх держав.

Через кір Польща планує заборонити в'їзд у країну іноземцям без щеплень: зафіксовано 17 випадків захворювання, серед захворілих громадянин України, - міністр охорони здоров'я Шумовський

Про це повідомив польський міністр Лукаш Шумовський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

"Польські громадяни в безпеці. Вакцинація понад 95% захищає нас від епідемії", - запевнив Шумовський.

Також головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас сказав, що в Польщі "є кір, занесений з-за кордону, а свого кору у нас немає вже кілька років".

Він висловив надію, що Польщі вдасться зберегти статус країни, "вільної від кору".

Пінкас підкреслив, що треба вимагати щеплення від іноземців, які перебувають у Польщі тривалий період.

"Ми повинні запитати: "чи був Ти щеплений і чи не повинен Ти це зробити"", - сказав він.

За його словами, нинішня епідеміологічна ситуація "вимагає активної роботи, щоб особливо іноземці, що працюють у Польщі більш тривалий період, були щеплені".

Він підкреслив, що це стосується, перш за все, тих осіб, які працюють з дітьми.

"Зараз ми спільно з міністром внутрішніх справ і адміністрації працюємо над виробленням якихось раціональних правил. Однак це має відбуватися дуже тактовно", - сказав головний санітарний інспектор.

У Польщі зафіксували кілька випадків кору, один із хворих - громадянин України, заявив на прес-конференції 4 листопада міністр охорони здоров'я Польщі Лукаш Шумовський, пише Гордон.

За словами Шумовського, з 31 жовтня в Польщі були зареєстровані 17 випадків кору, зокрема серед дітей. Він підкреслив, що один з хворих – громадянин України, де з початку 2018 року на кір захворіли десятки тисяч людей.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики