Цензор.НЕТ

05.11.18 19:37

Укрлендфармінг Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією

Один з найбільших в Україні виробників аграрної і м'ясо-молочної продукції компанія Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка активно впроваджує передовий світовий досвід в тваринництві. Так, худобу в господарствах вирощують за канадською технологією: на вільному випасі цілий рік. Це дозволяє отримувати продукцію високої якості під час прибутковості, значно перевищує середню по галузі в Україні.

Укрлендфармінг Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією

У Деснянському кластері компанії Укрлендфармінг  - 5 тисяч корів та телят. Майже половина з них – м'ясної породи. Загалом, на фермах "Укрлендфармінгу" вирощують більше 40 тисяч голів великої рогатої худоби. Вільний випас та спеціальний раціон дозволяють отримувати тут ще й рекордні надої. Так, на Підліснівській фермі Північного кластеру корови дають понад 9 тисяч кілограмів молока на рік. Майже на третину більше, ніж в інших господарствах країни. Про це йдеться в сюжеті "24 каналу".

Як розповідає Василь Лобода, директор з виробництва Групи компаній "Укрлендфармінг", худобу тут відгодовують екологічно чистими продуктами:  "Говорили ізраїльтяни, які були на екскурсії, що це супер чистий продукт. В раціоні – силос з кукурудзою, синаш, фураш, білкова група та соя". 

Сьогодні рентабельність однієї ферми кластерів Укрлендфармінг становить приблизно 20% - це доволі високий показник, якщо врахувати, що на українських тваринницьких господарствах рентабельність 10% - вже успіх. До того ж передові методи відгодівлі дозволяють отримати продукти найвищої якості. М'ясні породи, які вирощує "Укрлендфармінг", є джерелом так званої "мармурової" яловичини, яка високо цінується в усьому світі. Головними ринками збуту цієї продукції є країни Близького Сходу і Північної Африки.

Загалом, в "Укрлендфармінгу" створено 12 кластерів, які працюють майже в усіх областях України. Окрім нашої держави, продукція компанії експортується ще у 40 країн світу. Агровиробник управляє земельним банком у понад півмільйона гектарів та володіє мережею елеваторів потужністю 2,5 млн тонн зерна.

Укрлендфармінг Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією 01

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики