Цензор.НЕТ

06.11.18 15:23

Українців використовували в Польщі на примусових роботах

Поляк відбирав у них документи і майже не платив грошей, а тим, хто обурювався, погрожував депортацією.

Українців використовували в Польщі на примусових роботах

У Польщі затримали 42-річного громадянина країни, який використовував українців для примусової роботи на будівництвах. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Польське радіо".

Загалом від його дій постраждали 540 осіб - як українців, так і громадян інших країн, зокрема поляків. Цим людям роботодавець заборгував понад 1 мільйон євро, у середньому виходить по 1850 євро на людину.

Підозрюваний наймав за оголошенням для роботи на будівництвах громадян України, Білорусі, Молдови, Грузії та Польщі. Їх відправляли працювати в Польщу та Швецію. З працівниками або взагалі не укладали жодних договорів про наймання, або змушували їх підписувати документи мовою, якої вони не розуміють. У заробітчан відбирали паспорти і документи, а зарплату видавали по копійці або не платили взагалі. Варто було їм почати обурюватися, як їх тут же лякали депортацією або звинувачували в крадіжці і говорили, що подадуть заяву в поліцію.

Для того, щоб приховати величезні гроші, які він заборгував працівникам, чоловік перекидав кошти між сотнями банківських рахунків, кажуть слідчі.

Поляку висунуто обвинувачення в торгівлі людьми. Тепер йому загрожує щонайменше 3 роки за ґратами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики