Цензор.НЕТ

06.11.18 16:42

"Головна мета - збереження зелених насаджень": "Київзеленбуд" пояснив необхідність кронування дерев

"Київзеленбуд" заявляє, що крони дерев необхідно обрізати з міркувань безпеки.

"Головна мета - збереження зелених насаджень": "Київзеленбуд" пояснив необхідність кронування дерев

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному порталі Києва.

"У комунальному об’єднанні "Київзеленбуд" роз’яснюють: крони дерев необхідно обрізати, оскільки це дозволяє видаляти сухі гілки без шкоди зеленим насадженням, а також із міркувань безпеки: під час негоди дерева можуть пошкодити автомобілі чи інше майно, розбити дахи будівель, пошкодити електромережі чи навіть травмувати людину", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, фахівці "Київзеленбуду" здійснюють огляд зелених насаджень, під час якого виявляють дерева, що потребують вжиття заходів санітарної, формувальної чи омолоджувальної обрізки крон. Також "Київзеленбуд" моніторить звернення киян щодо обрізки і на місці визначає її доцільність. Обрізці підлягають дерева, що мають сухі чи аварійні гілки, суховершинність, ознаки ураження хворобами чи омелою, а також ті, що потребують формування крони або погіршують видимість дорожніх знаків і засобів регулювання дорожнього руху, чи можуть призвести до пошкодження повітряних ліній електропередач тощо.

У підприємстві зазначили, що обрізка крон дерев здійснюється згідно із Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України (затверджених Наказом Мінрегіонбуду № 105). Головна мета – збереження зелених насаджень та утримання їх у здоровому впорядкованому стані.

Невиконання заходів може призвести до: підвищення рівня небезпеки ураження дерев збудниками хвороб і шкідниками; розповсюдження рослини напівпаразиту омели; неможливості дотримання будівельних норм та інших нормативно-правових актів щодо відстані від крон дерев до будівель, споруд, комунікацій тощо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики