Цензор.НЕТ

06.11.18 22:36

Від початку року на військову службу за контрактом у ЗСУ прийнято понад 27 тисяч осіб, - Міноборони

У 2018 році на військову службу за контрактом у Збройні сили України прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі 1700 офіцерів.

Від початку року на військову службу за контрактом у ЗСУ прийнято понад 27 тисяч осіб, - Міноборони

Про це під час брифінгу для представників ЗМІ перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України повідомив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"Обласні та районні (міські) призовні комісії продовжують свою роботу з питань призову громадян України на строкову військову службу в жовтні - грудні 2018 року. У рамках призовної кампанії "Осінь-2018" станом на листопад на строкову військову службу до лав Збройних Сил України призвано близько 5 тисяч осіб", - повідомив він.

Загалом на виконання Воєнної доктрини України за змішаним способом комплектування ЗС України, в 2018 році на строкову військову службу в Збройні сили України буде призвано 18 тисяч осіб (весна - 9 тисяч осіб; осінь - 9 тисяч осіб).

Заступник міністра оборони України нагадав, що військовослужбовці строкової служби комплектують посади в підрозділах забезпечення для виконання завдань життєдіяльності бойових військових частин і установ у пунктах постійної дислокації, крім тих, які дислокуються в Донецькій і Луганській областях.

"Це дає змогу вивільнити військовослужбовців за контрактом для залучення їх в ООС. До виконання бойових завдань у районі проведення операції Об'єднаних сил і до військових частин, які дислокуються в районах проведення ООС, військовослужбовців строкової служби не залучають", - зазначив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики