Цензор.НЕТ

07.11.18 09:19

Патрульний протичовновий літак ВМС США здійснив розвідку поблизу Керченської протоки

Американський патрульний протичовновий літак Boeing P-8A Poseidon здійснив розвідку біля чорноморського узбережжя в районі Керченської протоки.

Патрульний протичовновий літак ВМС США здійснив розвідку поблизу Керченської протоки

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеканал "Дождь" із посиланням на дані ресурсу PlaneRadar.

"Патрульний протичовновий літак, Boeing P-8A Poseidon, ВМС США (Patrol Squadron VP-10 Red Lancers), з бортовим номером 168 764, здійснює розвідувальний політ уздовж чорноморського узбережжя Росії", - йдеться в повідомленні.

Патрульний протичовновий літак ВМС США здійснив розвідку поблизу Керченської протоки 01

За даними Интерфаксу, літак вилетів з авіабази Сігонелла, яка розташована на Сицилії. Він курсував на відстані близько 35 кілометрів на південь від входу в Керченську протоку, але перебував над міжнародними водами. Літак також здійснив проліт неподалік Севастополя і берега Краснодарського краю.

Одночасно з ним в цьому районі працював стратегічний безпілотник американських ВПС, який також вилетів із бази Сігонелла. Його політ тривав близько 4,5 години.

Напередодні повідомлялося, що ще один літак-розвідник США був помічений на Балтиці. Він пролетів над Фінською затокою і поруч із російським кордоном, але перебував у фінському повітряному просторі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики