Цензор.НЕТ

07.11.18 11:02

Порошенко підписав законопроект про передачу Андріївської церкви в користування Вселенського патріархату

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №9208 "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська".

Порошенко підписав законопроект про передачу Андріївської церкви в користування Вселенського патріархату

Як інформує Цензор.НЕТ, це випливає з інформації, опублікованої на сайті парламенту.

Так, сьогодні, 7 листопада документ було повернуто в Раду з підписом президента.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що надання Вселенському патріархату культової споруди на Андріївському узвозі, 23 у м.Києві (Андріївської церкви) в постійне користування є важливим кроком у проведенні роботи з підготовки надання автокефалії Православної Церкви в Україні.

Нагадаємо, 18 жовтня, Верховна Рада України прийняла закон "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника" Софія Київська "(№ 9208), внесений президентом України. Голова ВР Андрій Парубій підписав цей закон і направив на підпис президенту.

Законом встановлено, що Андріївська церква, яка є видатним об'єктом культурної спадщини, пам'ятником архітектури національного значення, як культова споруда, що перебуває в державній власності, передається в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики