Цензор.НЕТ

07.11.18 13:02

Порошенко підписав закон про кримінальну відповідальність за незаконне перетинання держкордону

Президент Петро Порошенко підписав закон про кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора, якщо тих викриють у незаконному перетинанні державного кордону.

Порошенко підписав закон про кримінальну відповідальність за незаконне перетинання держкордону

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Лігу", це видно в картці документа на сайті Верховної Ради.

Законопроект №7017 доповнює Кримінальний кодекс статтею 331, яка передбачає тюремний термін до трьох років за незаконний перетин кордону України громадянином країни-агресора або іншою особою в інтересах країни-агресора.

Те саме діяння, вчинене повторно або групою осіб, карається строком від трьох до п'яти років, а дії за ч. 1 і ч. 2 цієї статті, що вчинені із застосуванням зброї, - позбавленням волі на 5-8 років.

18 жовтня Рада підтримала цей законопроект 243 голосами. Закон набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування. Підслідність за такими кримінальними справами залишили за Службою безпеки України.

Як пояснила раніше представник президента в парламенті Ірина Луценко, кримінальна відповідальність загрожує тим, кому заборонений в'їзд в Україну, представникам силових структур країни-агресора, і тим, хто перетинає кордон, щоб завдати шкоди інтересам держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики