Цензор.НЕТ

07.11.18 16:15

Луценко подав Порошенку заяву про відставку

Генеральний прокурор Юрій Луценко подав Президенту України Петру Порошенку заяву про свою відставку.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, цю інформацію підтвердила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Так, таку заяву подано", - сказала вона в коментарі агентству в середу вдень, відповідаючи на відповідне запитання.

Нагадаємо, у вівторок, 6 листопада, Генпрокурор Юрій Луценко з трибуни Верховної Ради заявив, що подав заяву про відставку через політичний піар навколо розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк і нівелювання роботи правоохоронних органів у цій справі.

Після цього на прохання першого віце-спікера парламенту Ірини Геращенко у Верховній Раді поставили на рейтингове (попереднє) голосування питання про можливість його відставки. За підсумками голосування 38 парламентаріїв проголосували "за", 116 - "проти".

За Конституцією України, прокуратуру очолює генеральний прокурор, якого призначає і звільняє з посади за згодою Верховної Ради президент України. Термін повноважень генпрокурора становить шість років.

Згідно зі ст. 42 закону України "Про прокуратуру", генеральний прокурор України звільняється з адміністративної посади президентом України за згодою Верховної Ради у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

Луценка було призначено генпрокурором України в травні 2016 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики